Антошка (родился на 29й неделе, вес 1060г и рост 44см)

DSC_0098

Мама: Лена

Возраст на момент рассказа: 10 мес.

История выхаживания: 

Перша вагітність закінчилась передчасними пологами на 28 тижні з вродженою вадою серця (1800г, 45см, на даний момент здорова), тому до другої планової вагітності ми, як вже досвідчені батьки, підійшли з великою відповідальністю: поздавали всі необхідні аналізи, пропили вітамінки і т.д. І ось нарешті позитивний тест!!! В принципі вагітність протікала без будь-яких ускладнень і на 16-му тижні ми ще більше зраділи, тому що лікар точно запевнила, що у нас буде син ;-) На 26-му тижні на плановому УЗІ лікар ставе багатоводдя і мене направили на контроль в обласну лікарню, проте зробивши там наступного дня УЗІ, сказали що ніякого багатоводдя немає, на першому УЗІ неправильно виміряли… Самопочуття було абсолютно нормальне, а на 28-му тижні почали підтікати води, в результаті стаціонар, 10-діб на антибіотиках, страх і паніка, що все знову повторюється, і планова операція… І так з’явився на світ наш самий дорогий синочок Антошка! Знаючи, що таке недоношена дитина, спочатку просто опускались руки, потім хотілось просто кричати, одне єдине запитання «чому знову так сталось?» все ж робили правильно….а в кінці кінців стисли зуби і почали знову виходжувати наш маленький клубочок щастя. Три тижні в реанімації на ШВЛ, потім почергово то на C-Pap, то на кисні, і другий етап виходжування. В 2 місяці ми приїхали додому, де з нетерпінням на Тошку чекала сестричка. На щастя вроджених патологій немає, дуже довго не могли подолати запалення легень, але все ж здолали. Зараз дитина малопомітно відстає в розвитку своїх однолітків і практично нічим не відрізняється від них.
Можу сказати одне, що після приїзду додому все тільки починається, і тільки від плідної праці та злагодженості батьків і родичів залежить якість життя вашого щастя. І я точно знаю, що недоношені дітки нічим не поступаються звичайним дітям в розвитку як фізичному так і психо-емоційному, навпаки вони беруть від життя набагато більше, бо з народження їм доводиться бути сильними!

Достижения на сегодня:

Самостійно сідаємо, активно повзаємо, доганяємо і трошки мучимо котика, встаємо на ніжки, стоїмо біля опори, робимо спроби йти біля опори.

Диагнозы, прогнозы, результаты обследований:

Синдром затримки стато-кінетичного розвитку внаслідок ГІЕ у недоношеної дитини з ММТ (на етапі лікування). Лівостороння косоокість збіжне співдружжя (легка форма на 4 градуси).

DSC_0098 IMG_1316 IMG_2221 IMG_2513 IMG_2560

0

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *